Casino en sportsbook in euro en crypto

Casoola

Wat Casoola biedt aan slots, live tafels, sportweddenschappen en bonussen.

Welkomstbonus tot €500 + 200 gratis spins
Storten vanaf €10
Live chat 24/7
Casoola - main content

Casoola is een online casino met een eigen sportsbook, en de site is ook in het Nederlands te gebruiken. Er zijn duizenden slots, honderden live tafels en spelshows, en elke maand meer dan 50.000 live sportevenementen om op te wedden. Betalen gaat in euro of met crypto.

Nieuwe spelers kiezen bij de eerste storting één van vier welkomstbonussen: 100% tot €500 met 200 gratis spins voor het casino, 100% tot €100 voor sport, of een cryptovariant van 200% tot 3.000 USDT (casino) of 100% tot 200 USDT (sport).

Casoola in het kort

AanbodOnline casino, live casino, sportweddenschappen, esports, virtuele sporten
ValutaEuro (EUR) en cryptovaluta
SpellenDuizenden slots en tafelspellen, honderden live spellen en jackpotslots
SportMeer dan 50.000 live evenementen per maand
Welkomstbonus casino100% tot €500 + 200 gratis spins, vanaf €20
Welkomstbonus sport100% tot €100, vanaf €20
Crypto-welkomstbonussen200% tot 3.000 USDT (casino), 100% tot 200 USDT (sport)
StortenVanaf €10 (Bitcoin vanaf €30): kaart, Bancontact, Revolut, bankoverschrijving, MiFinity en 11 cryptomunten
Verwerking opnamesBinnen 3 werkdagen
VIP5 niveaus, dagelijkse cashback tot 15%
KlantenserviceLive chat en e-mail, 24/7
Leeftijd18+

Wat Casoola biedt

Casoola brengt een casino, een live casino en een sportsbook samen op één platform. Met één account kom je overal, en wie liever met crypto betaalt, heeft eigen bonussen voor casino en sport.

De lobby bestaat uit vijf delen:

  • Casino – klassieke en moderne slots, Megaways, slots met bonuskoopfunctie, instant games, jackpots en tafelspellen.
  • Live Casino – roulette, blackjack, baccarat en poker met echte dealers, plus spelshows met een presentator.
  • Sport – wedden vóór en tijdens de wedstrijd, op esports en op virtuele sporten.
  • Promoties – vier welkomstbonussen, wekelijkse herlaadbonussen, cashback en extra's voor sportwedders.
  • Winkel en VIP – Munten sparen en inwisselen, uitdagingen, kaartverzamelingen, het Wheel of Fortune en vijf VIP-niveaus.

Casoola in zes punten

Vier welkomstbonussen

Twee voor het casino en twee voor sport, in euro of in crypto – je kiest er één.

Euro en crypto

Kaart, Bancontact en Revolut vanaf €10, en daarnaast 11 cryptomunten.

2 goals payout

Een pre-match 1X2-weddenschap wint al zodra je team twee doelpunten voorstaat.

Dagelijkse cashback

Vanaf VIP-niveau 2 elke dag 3% tot 15% terug op casinospel, tot €400.

Hulp dag en nacht

Live chat en e-mail zijn 24/7 bereikbaar, in meerdere talen.

Gescheiden spelersgeld

Saldo's staan op aparte klantrekeningen, los van het geld van het bedrijf.

Slots, jackpots en tafelspellen bij Casoola

Het casino telt duizenden spellen. De meeste slots hebben een gratis versie: ga met de muis over het spel en klik op Demo. Inloggen is daarvoor niet nodig, voor spelen met echt geld wel.

Slots

Naast klassieke slotspellen zijn er moderne slots, Megaways slots en slots met een bonuskoopfunctie. Slots tellen voor 100% mee bij het vrijspelen van een casinobonus, behalve een lijst uitgesloten titels zoals Aviator, Spaceman en Chicken Road.

Jackpots

In de jackpotlobby staan honderden jackpotslots met vaste en progressieve prijzenpotten. Een vaste jackpot blijft altijd even hoog. Een progressieve jackpot groeit bij elke inzet en loopt daardoor meestal hoger op. Filters als hot jackpots, nieuwe jackpots, drops en wins en lucky jackpots helpen bij het zoeken, en er is een dagelijkse selectie aanbevolen jackpots. Met bonusgeld speel je geen jackpotslots.

Tafelspellen en instant games

Tafel- en kaartspellen hebben een eigen categorie, net als instant games voor korte rondes. Wie met een bonus speelt, moet weten dat tafel- en kaartspellen niet meetellen voor de inzetvereiste.

Live casino

Het live casino is 24 uur per dag open en streamt in HD uit professionele studio's. Er zijn honderden live spellen: roulette, blackjack, baccarat en poker met echte dealers, internationale tafels in andere talen en spelshows met een presentator. Live spellen tellen voor 10% mee voor de inzetvereiste, Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly voor 50%.

Spellen bij Casoola

Spelaanbieders bij Casoola

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen bij Casoola

De sportsbook van Casoola heeft markten uit de hele wereld, van lokale competities tot grote internationale toernooien, en meer dan 50.000 live evenementen per maand. Voetbal, tennis, basketbal, ijshockey, American football, golf, boksen, rugby, cricket en tafeltennis staan naast esports als CS2, Dota 2 en LoL.

Je wedt vóór de aftrap of live tijdens de wedstrijd, met quoteringen die meebewegen met het spel. Die quoteringen toon je in het formaat dat je wilt – Amerikaans (-200), fractioneel (1/2) of decimaal (1,5) – en ook de tijdzone stel je zelf in.

Soort weddenschapHoe het werkt
EnkelvoudigEén selectie; de winst is de inzet maal de quotering
Meervoudig (combi)Meerdere selecties in één weddenschap, tot 30; alle selecties moeten winnen
SysteemMeerdere combi's uit dezelfde selecties, ook tot 30 selecties
Bet BuilderMeerdere uitkomsten uit één wedstrijd in één weddenschap
HandicapEen team of speler krijgt vooraf een virtuele voorsprong; de beste score na de handicap wint

Daarnaast heeft de sportsbook twee extra's. Bij wedstrijden met het 2 goals payout-teken wordt een pre-match weddenschap op thuis- of uitwinst als gewonnen afgehandeld zodra jouw team twee doelpunten voorstaat, ook als de wedstrijd anders eindigt. De accumulator-boost geeft op een winnende combi met minstens 3 selecties van 1,40 of hoger 3% tot 100% extra winst.

De minimale inzet is €0,50 per evenement. Per dag kan één klant maximaal €100.000 winnen, de inzet niet meegerekend.

Bonussen en promoties bij Casoola

Nieuwe spelers kiezen één welkomstbonus. Daarna komen er elke week herlaadbonussen en cashback bij, voor casino en sport apart. De vaste aanbiedingen op een rij:

AanbiedingWanneerWat je krijgtInzetvereiste
Welkomstbonus casinoEerste storting vanaf €20100% tot €500 + 200 gratis spins35x storting + bonus, 40x winst uit spins
Crypto Welkomstbonus casinoEerste storting vanaf 100 USDT200% tot 3.000 USDT40x storting + bonus
Eerste Stortingsbonus sportEerste storting vanaf €20100% tot €1006x storting + bonus
Crypto Welkomstbonus sportEerste storting vanaf 20 USDT100% tot 200 USDT6x storting + bonus
Wekelijks HerladenMaandag t/m donderdag, vanaf €20100 gratis spins40x winst
Weekend Herlaadbonus casinoVrijdag t/m zondag, vanaf €2050% tot €600, vanaf €50 plus 66 gratis spins35x storting + bonus
Wekelijkse herlaadbonus sportMaandag t/m donderdag, vanaf €2075% tot €5008x
Weekend Herlaadbonus sportVrijdag t/m zondag, vanaf €2050% tot €7008x
Dagelijkse cashbackElke dag, VIP-niveau 2–53% tot 15%, maximaal €4001x
Live CashbackElke week25% tot €3501x
Cashback sportElke week10% tot €5004x

Een casinobonus speel je binnen 10 dagen vrij, een sportbonus binnen 30 dagen. Zolang een casinobonus actief is, mag één inzet niet hoger zijn dan €100.

Registreren bij Casoola: wat geldt voor Nederland

Een account aanmaken gaat in vijf stappen:

  1. Klik op de knop om je te registreren.
  2. Kies een welkomstaanbieding, vul een promotiecode in of sla deze stap over – de welkomstbonus kun je ook later claimen met een geldige storting.
  3. Vul je e-mailadres in, kies een veilig wachtwoord en vink de vakjes aan.
  4. Vul de overige gegevens in: naam, geboortedatum, land, telefoonnummer en postcode.
  5. Klik op account creëren.

Spelen mag vanaf 18 jaar. Per persoon, huishouden, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres is één account toegestaan.

Voor Nederland is artikel 2.3 van de algemene voorwaarden doorslaggevend. Daar staat Nederland bij de uitgesloten rechtsgebieden: inwoners van Nederland mogen geen account openen en geen geld storten. Wie in een uitgesloten land woont of daar verblijft, moet volgens dezelfde bepaling een bestaand account meteen sluiten.

Storten en uitbetalen bij Casoola

Casoola rekent in euro. De meeste methoden beginnen bij €10, Bitcoin bij €30. Opnemen kan vanaf €10, met crypto vanaf €20 en met Bitcoin vanaf €60.

MethodeStortenOpnemen
Kaart€10 – €2.000€10 – €3.000
Bancontact€10 – €2.000–
Revolut€10 – €5.000€10 – €5.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000€10 – €5.000
MiFinity€10 – €2.500€10 – €2.500
Skrill–€10 – €5.000
Bitcoin€30 – €5.000€60 – €5.000
USDT, Ethereum, Litecoin, Solana en andere crypto€10 – €5.000€20 – €5.000

Voor stortingen zijn er daarnaast CBC, KBC en PSCRD. De financiële afdeling verwerkt opnameverzoeken binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Via e-wallets is het geld daarna snel binnen; kaartbetalingen lopen via de bank en duren langer. Er mogen maximaal 3 opnames tegelijk openstaan.

Elke storting moet minstens één keer zijn ingezet voordat je opneemt. Gebeurt dat niet, dan kan Casoola de winst annuleren en 10% van de laatste storting inhouden (minimaal €0,50), of 15% bij een storting met bankpas of bankoverschrijving.

Betaalmethoden bij Casoola

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

VIP-programma, Munten en de winkel

Spelen levert Munten op: 1 per €10 inzet op casinospellen, 5% van elke storting (omgerekend in euro) en extra Munten voor uitdagingen en goede plaatsen in toernooien. In de winkel wissel je ze in voor casinobonussen, bonusspins en free bets. Per €100 inzet op geldige casinospellen komt er bovendien een draai aan het Wheel of Fortune bij, en elke draai levert iets op: geld, gratis spins of bonusgeld.

Je VIP-niveau hangt af van je activiteit in de 90 dagen vóór een opnameverzoek en bepaalt hoeveel je kunt opnemen:

NiveauVoordelenOpnamelimiet per dag / maand
1 – BeginnerPromoties op de site, live chat 24/7€500 / €7.000
2 – AmateurDagelijkse cashback van 3%€500 / €10.000
3 – ProfessioneelPersoonlijke aanbiedingen, bespreekbare opnamelimieten, cashback 5%€800 / €12.000
4 – WereldklassePersoonlijke VIP-manager, cashback 10%€1.000 / €15.000
5 – LegendePersoonlijke VIP-manager, cashback 15%€1.500 / €20.000

Wie een maand lang niet wedt, zakt automatisch terug naar het laagste niveau.

Casoola op je telefoon

Een app is niet nodig. De website van Casoola is geoptimaliseerd voor smartphones en tablets met iOS en Android en werkt daar net zo als op een laptop. Casino, live casino, sportsbook, promoties en je account open je gewoon in de mobiele browser, met dezelfde inloggegevens – overal waar je wifi of mobiel internet hebt.

Veiligheid en eerlijk spel

Casoola biedt de spellen aan via een beveiligd netwerk dat gevoelige gegevens versleutelt. De uitkomsten bepaalt een Random Number Generator. Het geld van spelers staat op aparte klantrekeningen, gescheiden van het bedrijfsgeld, zodat het bij een faillissement beschermd is.

Tegen witwassen volgt Casoola de normen van de 5de AML-richtlijn: leeftijd, identiteit en de herkomst van geld worden gecontroleerd. Persoonsgegevens worden verwerkt volgens de AVG, en voor vragen daarover is de functionaris voor gegevensbescherming bereikbaar via [email protected].

Klantenservice en klachten

De klantenservice werkt 24/7 via live chat en via e-mail op [email protected], in meerdere talen. Voor veelgestelde vragen is er een Helpcentrum.

Komt de klantenservice er niet uit, stuur je klacht dan uitgebreid naar [email protected], vanaf je geregistreerde e-mailadres en met KLACHT in de onderwerpregel. Vermeld je gebruikersnaam, je volledige naam en de data en tijden waar het om gaat. Casoola reageert binnen 10 dagen; daarna blijft AskGamblers over als externe optie.

Verantwoord spelen bij Casoola

Casoola accepteert alleen spelers vanaf 18 jaar, en winst van minderjarigen wordt ongeldig verklaard. Wie even afstand wil nemen, vraagt de klantenservice om een tijdelijke uitsluiting. Een verzoek tot zelfuitsluiting per e-mail aan [email protected] sluit het account.

Op de pagina over verantwoord spelen staat een zelftest, met verwijzingen naar GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy voor advies en hulp.

Kenmerken & Beperkingen

Kenmerken

  • Demo-modus zonder account
  • Megaways, bonus buy en klassieke slots
  • Live tafels in meerdere talen
  • Accumulator-boost tot 100%
  • Munten, winkel en Wheel of Fortune
  • Vijf VIP-niveaus met hogere opnamelimieten

Beperkingen

  • Nederland staat bij de uitgesloten landen in de voorwaarden
  • Opnames worden alleen op werkdagen verwerkt, 06:00–17:00 uur GMT
  • Tafel- en kaartspellen tellen niet mee voor de inzetvereiste
  • Opnemen naar een kaart kan tot €3.000 per keer

Vragen over Casoola

Is Casoola betrouwbaar?

Casoola versleutelt gevoelige gegevens, laat uitkomsten bepalen door een Random Number Generator, houdt spelersgeld gescheiden van bedrijfsgeld en controleert leeftijd en identiteit volgens de 5de AML-richtlijn. Klachten gaan naar [email protected], met AskGamblers als externe stap.

Kunnen spelers uit Nederland een account openen bij Casoola?

Nee. Artikel 2.3 van de algemene voorwaarden (versie 1.13) noemt Nederland bij de uitgesloten rechtsgebieden: inwoners mogen geen account openen en geen geld storten, en een bestaand account moeten ze meteen sluiten.

Welke welkomstbonus geeft Casoola?

Er zijn er vier en je kiest er één: 100% tot €500 met 200 gratis spins voor het casino, 100% tot €100 voor sport, 200% tot 3.000 USDT voor het cryptocasino of 100% tot 200 USDT voor sport met crypto. Voor de casinobonus geldt 35x storting plus bonus.

Hoe snel betaalt Casoola uit?

Opnameverzoeken worden binnen 3 werkdagen verwerkt, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Via e-wallets is het geld daarna snel binnen; kaartbetalingen duren langer omdat de bank ze verwerkt.

Heeft Casoola een app?

Een app is niet nodig: de website is geoptimaliseerd voor smartphones en tablets met iOS en Android, met het hele casino, de sportsbook en je account in de browser.

Kun je bij Casoola op sport wedden?

Ja. De sportsbook heeft meer dan 50.000 live evenementen per maand, esports, live wedden, Bet Builder, 2 goals payout en een accumulator-boost tot 100%.

Bijgewerkt 2026-10-22